Červenec 2011

Amy Winehouse (✝27)

24. července 2011 v 21:52 When I write◄
Co si Myslíte o smrti Amy? Mě je ji teda líto, měla sem ji moc ráda. Ikdyž, doposud sem nevěděla jak se doopravdy vyslovuje její jméno! :D
A Jak si myslíte že umřela, věříte tomu že se předrogovala?... Já ani ne...
Dneska asdi ve 4 hod. ráno sem se vrátila z Kelťské noci :) To byl třídení festilav na Plumlově :) Moc jsem si to užila.. bylo to parádní! mamku sem přemluvila aby si "koupila" Internet do mobilu.... takže sem tam mohla bejt i na fejsu.. jezdíme tam každý rok :) a dycky je to moc super :) Fotky přidám až příště.. možná zítra ráno.Každáýb rok se nejvíce asi těším na Slioter ,vždycky hrajou nejlíp! :) no nic.... pujdu asi spát.. mějte se dobře, dobrou noc :)


Newim :D

7. července 2011 v 17:40
Mám ňákej čas navíc, talk sem si řekla že něco napíšu na blog :) jak si užíváte práznin? Já celkem jo... teď týden sem byla u kamošky..
5ekla mi, že se budou stěhovat až za měsíc.. a najednou dva dny nejsem v konici.. pak mi de naproti a řekne mi že už sou odstěhovany... a co to znamená?... že už nebudou žádny kalby... žádny spani u ni.. a tak.. proč? no protože se odstěhovaly k rodičum :( Je ot na nic no.. Me je na nic -:D Teď tady akorát přestalo pršet..... takže možná ještě poletim ven :) Mějte se.. ppá :)